Oproep tot het indienen van bezwaarschrift of tekenen van de petitie! (bericht van de actiegroep)

dinsdag 28 dec 2021

Hij is reeds of valt binnenkort in uw brievenbus, de flyer die oproept bezwaar in te dienen tegen het grote bouwproject aan de A. Biesmanslaan. Deze flyer geeft uiting van een grote bezorgdheid van Hoeilanders over het omgevingsbeleid (ruimtelijke ordening) dat in onze gemeente sinds enkele jaren gevoerd wordt en Hoeilaart hopeloos dreigt te verstedelijken. In dit geval gaat het meer specifiek om de plannen tot bouw van een woonkazerne van 93 appartement langs de Biesmanslaan en de Koldamstraat.

De actiegroep wil elke Hoeilander de kans geven om hierover zijn of haar stem te laten horen. Dit kan via het indienen van een bezwaar VOOR 3 januari. Wie hierbij hulp nodig heeft, kan op deze dorpsgenoten rekenen. Er loopt ook een petitie die je kan tekenen. Sta klaar om de flyer te ontvangen en als je deze mening deelt: neem actie!

Alle informatie vind je op de flyer hieronder. Je kan hem ook downloaden en doorsturen naar vrienden en kennissen.

Klik hier voor de petitie!

BijlageGrootte
PDF icon flyer geen stad in ons dorp.pdf15.46 MB