CD&V start 2018 met "Geen stad in ons dorp" (video's en fotoalbum)

zondag 21 jan 2018
play video

Vrijdagavond was het alweer drinken op het nieuwe jaar, ditmaal bij CD&V.  Sprekers waren voorzitter Alain Borreman, nationaal jongerenvoorzitter Sammy Mahdi (bekend van De Slimste Mens met zijn leuke hond, Pamuk,  die er vrijdag ook bij was) en lijsttrekker Patrick Demaerschalk. Het belangrijke accent tijdens de toespraken was de duidelijke keuze om er alles aan te doen van Hoeilaart geen voorstad van Brussel te maken. De vier andere thema's, voor de gemeenteraadsverkiezingen van oktober, waren al langer bekend: "sociaal radicaal", "het gemeenschapsleven is het kloppend hart van onze gemeente", "onderwijs is belangrijk" en "mobiliteit is de prioriteit". Je vindt de video's van de toespraken terug, onderaan dit artikel.

Video: JanVA - Foto's Michel Picone